MyAppTheme Logo2

CSN Tests

CSN Tests

Piedāvājam jums tematisko uzdevumu aplikāciju “CSN Tests”, kas palīdzēs sagatavoties eksāmenam Ceļu satiksmes noteikumos un satiksmes drošībā. Šis uzdevumu komplekts satur jautājumus, ar kuriem varat saskarties eksāmena laikā, un tie sakārtoti pēc tēmām atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem, bet jāņem vērā – eksāmeni var tikt papildināti ar jautājumiem, ko neietver šī aplikācija.

Risinot uzdevumus, vispirms vairākas reizes uzmanīgi izlasiet to Ceļu satiksmes noteikumu nodaļu, kuru vēlaties apgūt, un tikai pēc tam sāciet risināt šīs nodaļas uzdevumus. Ja uzdevumu atrisinājāt nepareizi, tad vēlreiz ar sapratni pārlasiet to noteikumu punktus, kuri attiecas uz šo uzdevumu, līdz saprotat, kādēļ kļūdījāties.

Mobilā aplikācija “Tematiskie uzdevumi ceļu satiksmes noteikumos” latviešu un krievu valodā iekļauj sevī apmācību un pārbaudes eksāmenus A, B, C, D, Atpūtas kuģu, Mopēdu un Velo kategorijām, kā arī e-Grāmatas.

Izmantojot šo aplikāciju varat:

- apgūt ceļu satiksmes noteikumus
- pārbaudīt un uzlabot savas esošās zināšanas
- sacensties ar draugiem un kolēģiem kurš labāk pārzin CSN

Aplikācijā ietver e-Grāmatas:

- Ceļu satiksmes noteikumi
- Ceļu likums
- Atpūtas kuģu vadītājiem
- Administratīvā atbildība un pārkāpumu punkti

Papildus:

- Statistika par atbildētajiem jautājumiem, par tēmām ar visvairāk nepareizām atbildēm, kā arī par eksāmenu rezultātiem.

*

Aplikācija “CSN Tests” jau pieejama Apple AppStore veikalā. Aplikācija darbojas uz iekārtām: iPhone 3G, iPhone 3Gs, iPhone 4, iPod Touch, iPad, iPad2.
Bezmaksas versija iekļauj 190 jautājumu apmācību (viena tēma no katras kategorijas). Eksāmens, e-Grāmatas, apmācība visām tēmām un statistika pieejama tikai aplikācijas maksas versijā.

 

Vēlam veiksmi!